Gavēnis Arstē Slimības

Pārtika uz augu bāzes
Veselīgs un enerģisks

Ēdot un dzerot tikai augļus, dārzeņus, rīsus, kukurūzu, pupiņas, kartupeļus un reversās osmozes ūdeni, sēžot pēc iespējas retāk un saņemot daudz dienas gaismas, novērš vēzi. Ēdot tikai augļus un dārzeņus, jūs varat ēst, kad esat izsalcis. Rīsi, pupiņas, kartupeļi un kukurūza var būt lēti jūsu uztura pamatprodukti, kas arī liek jums justies pilnīgi. Izvairieties smēķēt, ēst sāli, piena produktus, gaļu, kukurūzas sīrupu ar augstu fruktozes saturu un visu nevēlamo pārtiku. Gavēņa spēks ir zināms daudziem cilvēkiem vismaz tūkstošiem gadu, ieskaitot romiešus, grieķus un ebrejus. Saskaņā ar Bībeli, Elohims radīja cilvēkus ēst tikai augļus un dārzeņus (1. Mozus 1:29, Daniēla 1). Cilvēki jau sen ir zinājuši, ka ēšana no dzīves ir labāka par nāves pārtiku.

Gavēnis samazina toksīnu daudzumu organismā. Gavēnis 25 dienas, kam seko iepriekš minētā dzīvesveida piekopšana, atjauno zobu dobumus un izārstē vēzi, kā arī daudzas citas slimības. Iepazīstieties ar Herberta Šeltona zinātni un badošanās mākslu. Cilvēkiem ar aptaukošanos pirms badošanās var būt nepieciešama tauku atsūkšanas operācija.

Ēdot organisko cukuru un organisko nātriju augļos un dārzeņos, kurus jūsu ķermenis var ātri sadalīt, tas ir veselīgi un dod enerģiju ķermenim. Tomēr mākslīgā cukura un sāls ēšana izraisa diabētu, augstu asinsspiedienu, sirds slimības un neskaitāmas citas slimības. Patērējot toksīnus, jūs dehidrējat, jo jūsu ķermenim ir jāpievieno ūdens molekulas toksiskajām molekulām, lai aizsargātu jūsu orgānus. Tas vājina jūsu imūnsistēmu un pievieno nevajadzīgu svaru, kas patērē jūsu ķermenim enerģiju. Vairāki dārzeņi ir labs B12 vitamīna un olbaltumvielu avots.

Zobu veselība ir svarīga vispārējās veselības sastāvdaļa. Labākais veids, kā aizsargāt zobus, ir pārtikas lietošana, dzerot to šķidrā veidā un zobu diegs, skalojot ar mutes skalošanas līdzekli un tīrot zobus ar fluoru nesaturošu zobu pastu vairākas reizes dienā un īpaši pirms gulētiešanas. Ēdot cietu ēdienu, ir labi, kaut arī ne optimāli, ja tiek veikti citi iepriekš minētie pasākumi. Turklāt, ja jūs guļat ar atvērtu muti, mitrinātāja uzlikšana gultas tuvumā saglabās gaisu mitru miega laikā un novērsīs mutes pārmērīgu izžūšanu, tāpēc jums ir mazāka iespēja attīstīt zobu dobumus. Alternatīva ir gulēt ar aizvērtu muti. Lai to paveiktu, var būt nepieciešama kāda veida galvas pārnesumu izmantošana.

Regulāra hiperbarisko kameru izmantošana ātrākai sadzīšanai ir arī ļoti labvēlīga veselībai.